Revolučný stavebný systém ochránený zemou. Nový spôsob žitia v súlade s prírodou.

Revolučný prefabrikovaný modulárny stavebných systém GMH prestavuje nový spôsob ako žiť integrovane s prírodou. Zemou ochránené domy s polymérových kompozitov majú hneď niekoľko výhod. Interiér domu ma ladné oblúkovité tvary, hladké steny, ktoré sú umývateľné, pevnú konštrukciu a moderný dizajn.

Dokážete si predstaviť žiť pod vašou záhradou, kvetmi, stromami a živou flórou. S technológiou Green Magic Homes je to možné!

Jednoduché a rýchle zloženie

Green Magic Home komponenty sa dajú jednoducho a rýchlo zložiť. Každý jeden komponent má predpripravené diery na skrutkovanie a západky na zasunutie. Kompozitné potrubia, elektroinštalácia, vodné potrubia rovnako ako mechanické ventilačné otvory môžu byť  kedykoľvek pridané.

Technológia, ktorú používa celý svet

Green Magic Homes technológia je populárna naprieč celým svetom. Vďaka energetickej efektívnosti našich modulárnych domov je možné realizovať ich stavbu v chladných oblastiach, ale zároveň aj vo veľmi horúcich častiach sveta, keďže vrstva zeme ich chráni pred prílišným prehrievaním.

Nekonečné možnosti dizajnu

Green Magic Homes technológia vám ponúka možnosť generovať komponenty, tak aby boli ideálne pre vytvorenie zrubu na kempovanie, stavbu obytného domu, kabín, hotelových izieb, kancelárií, kliník, zdravotných centier, tried, parkovacích prístreškov, altánov atď…

Kvalita a životnosť

Green magic homes ponúkajú prekrásnu modernú architektúru, ktorá je v súlade s prírodou. Komponenty vyrobené z kvalitných materiálov sú vode-odolné, zabraňujú preniknutiu vlhkosti a plesniam s tým, že pri správnej inštalácií vám vydržia na celý život. Objednajte si náš produkt a postavte si svoj nový dom v priebehu niekoľkých dní.